Ansatte

Ronald Seglsten

Partner og daglig leder

Statsautorisert revisor /
Autorisert regnskapsfører

906 59 780

ronald@revisorkompaniet.no

Hans-Martin Vaeng

Partner
Statsautorsert revisor /
Autorisert regnskapsfører

482 96 394
hans-martin@revisorkompaniet.no

 

Christina Eliassen

Statsautorisert revisor
903 64 250
christina@revisorkompaniet.no

Kirsten Andberg

Statsautorisert revisor /
Autorisert regnskapsfører
905 88 834
kirsten@revisorkompaniet.no

Signe Dørum

Statsautorisert revisor /

Autorisert regnskapsfører
977 73 510
signe@revisorkompaniet.no

Tone Seppola

Sekretær / Regnskapsfører
916 91 179
tone@revisorkompaniet.no

 

 

 

Marlon Lunde

Revisor / Autorisert regnskapsfører
976 50 878
marlon@revisorkompaniet.no

 

Ta gjerne direkte kontakt med våre ansatte, evt. til vårt sentralbord på

tlf. 776 93900